Lokalne Spotkania Warsztatowe to już nasza tradycja – po raz piąty ruszamy w tournée szkoleniowe po Polsce. Do udziału w lokalnych spotkaniach zapraszamy przedstawicieli szkół, które biorą udział w programie Szkoła z Klasą 2.0. Udział co najmniej jednej osoby ze szkoły jest obowiązkowy. Zapraszamy do rejestracji!

Jesienią tego roku odbędzie się osiem szkoleń. Ich lokalizacje wybraliśmy na podstawie najczęściej przez Was typowanych miast, które wskazywaliście podczas zgłaszania szkoły do programu. Będą to:

Podczas szkolenia przejdziemy warsztatowo przez poszczególne etapy tegorocznej edycji i pokażemy nasze narzędzia, które będziecie mogli wykorzystywać w Szkole z Klasą 2.0, ale również w codziennej pracy. Odpowiemy też na wszystkie Wasze  pytania związane z udziałem w programie. Mamy nadzieję, że wyjedziecie ze szkolenia z gotowością, by – zgodnie z tegorocznym hasłem programu – wziąć szkołę w swoje ręce oraz zachęcicie do tego innych nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów.

Z każdej szkoły zapraszamy maksymalnie dwie osoby – najlepiej jeśli jedną z nich będzie koordynator/ka programu. Obowiązkowo z każdej szkoły w szkoleniu musi wziąć udział przynajmniej jedna osoba.

Szkolenie potrwa ok. 6 godzin. Szczegółowy program prześlemy wraz z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu, które otrzymacie najpóźniej 5 dni roboczych po wysłaniu zgłoszenia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i obowiązkowy dla wszystkich szkół biorących udział w tegorocznej edycji Szkoły z Klasą 2.0. Liczba miejsc w poszczególnych miastach jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o wybór lokalizacji zgodnie z deklaracją składaną podczas rejestracji do programu. Jeśli na liście nie ma preferowanego przez Was miasta, prosimy o wybór innego.

Do zobaczenia wkrótce!