Aneta Ziemińska
koordynatorka ds. uczestników
22 658 00 73 wew. 101

Ze Szkołą z Klasą związana od 2012 roku. Swoją przygodę z programem rozpoczęła od moderowania uczniowskich i nauczycielskich blogów, jest autorką i współautorką wielu tekstów dotyczących blogowania, pomysłodawczynią akcji blogowych dla uczniów i nauczycieli, prowadziła bloga głównego programu. W programie zajmuje się sprawami administracyjnymi oraz obsługuje narzędzia internetowe (platformę programu i stronę www). Absolwentka Technologii Żywności i Żywienia Człowieka SGGW. Swoje zamiłowanie do żywności rozwija gotując. Lubi podróżować, oglądać seriale i czytać literaturę faktu. Ostatnio rozwija nowo odkrytą pasję - śpiewanie.

Michał Szeląg
koordynator ds. promocji i szkoleń
(22) 658 00 73 wew. 105

W Szkole z Klasą 2.0 odpowiedzialny za organizację Ogólnopolskich Festiwali Szkoły z Klasą oraz innych konferencji, szkoleń i warsztatów. Absolwent Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych z zapałem projektuje i prowadzi szkolenia dla nauczycieli. Absolwent Warszawskiej Szkoły Reklamy i Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w agencjach reklamowych m.in. przy kampanii dla jednej z sieci telefonii komórkowych oraz prowadząc własną klubokawiarnię. Interesuje się marketingiem, szczególnie społecznym, mediami i polityką. Wielki fan idei DIY (ang. do it yourself) w wolnych chwilach majsterkuje, gotuje i jeździ na rowerze.

Aleksandra Saczuk
koordynatorka programu
22 658 00 73 wew. 103

Z zespołem Szkoły z Klasą związana od 2014 roku, odpowiadała m.in. za program WF z Klasą. Do Szkoły z Klasą 2.0 dołączyła wiosną 2018 roku. Pasjonatka edukacji, autorka materiałów edukacyjnych i programów szkoleń, od lat zarządza projektami edukacyjnymi i społecznymi. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zdobywała w organizacjach pozarządowych, w polskiej i francuskiej administracji oraz na uczelni, prowadząc projekty badawcze. Wierzy w otwartą na zmianę edukację oraz potrzebę budowania międzysektorowych partnerstw. Lubi czytać, bawić się językiem polskim, jeździć na rowerze i być wśród ludzi.

Barbara Kowalczyk
koordynatorka ds. moderatorów

Ze Szkołą z Klasą związana od 2011 roku. Zaczynała jako moderatorka, potem koordynowała pracę zespołu moderatorów, przygotowywała publikacje merytoryczne, współtworzyła oraz prowadziła szkolenia i warsztaty. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunkach: pedagogika - doradztwo zawodowe, pedagogika pracy oraz psychologia wspierania rozwoju i kształcenia. Od 2012 roku pracuje jako nauczyciel akademicki. Fascynatka sztuki i natury (absolwentka kursu na Pedagoga Dzikiej Przyrody). W czasie wolnym śpiewa, fotografuje, maluje, podgląda ptaki i realizuje szalone pomysły.

Marta Puciłowska
dyrektorka programu Szkoła z Klasą 2.0
(urlop macierzyński)

Absolwentka Wiedzy o Kulturze w Instytucie Kultury Polskiej i podyplomowych studiów dla tłumaczy ustnych European Masters in Conference Interpreting na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje również jako nauczycielka i trenerka. Realizuje projekty z pogranicza języka, kultury i edukacji. Interesuje się nowymi metodami nauczania, prowadzi warsztaty dla dorosłych i dzieci. W Szkole z Klasą zaczynała od dostosowywania do potrzeb polskich nauczycieli materiałów edukacyjnych dotyczących pracy metodą odkrywania (inquiry-based learning). Kompulsywnie czyta, w wolnych chwilach śpiewa, dzieli z innymi członkami zespołu Szkoły z Klasą pasję do gotowania.