Marta Puciłowska
dyrektorka programu Szkoła z Klasą 2.0
22 825 01 81 wew. 103

Absolwentka Wiedzy o Kulturze w Instytucie Kultury Polskiej i podyplomowych studiów dla tłumaczy ustnych European Masters in Conference Interpreting na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje również jako nauczycielka i trenerka. Realizuje projekty z pogranicza języka, kultury i edukacji. Interesuje się nowymi metodami nauczania, prowadzi warsztaty dla dorosłych i dzieci. W Szkole z Klasą zaczynała od dostosowywania do potrzeb polskich nauczycieli materiałów edukacyjnych dotyczących pracy metodą odkrywania (inquiry-based learning). Kompulsywnie czyta, w wolnych chwilach śpiewa, dzieli z innymi członkami zespołu Szkoły z Klasą pasję do gotowania.

Aneta Ziemińska
koordynatorka ds. uczestników
22 825 01 81 wew. 116

Ze Szkołą z Klasą związana od ponad czterech lat. Swoją przygodę z programem rozpoczęła od moderowania uczniowskich i nauczycielskich blogów, jest autorką i współautorką wielu tekstów dotyczących blogowania, pomysłodawczynią akcji blogowych dla uczniów i nauczycieli, prowadziła bloga głównego programu. Koordynuje akcję Nauka z Klasą 2.0 oraz zajmuje się w programie sprawami administracyjnymi. Absolwentka Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Swoje zamiłowanie do żywności rozwija gotując. Miłośniczka seriali, literatury faktu oraz gier planszowych.

Michał Szeląg
koordynator ds. promocji i wydarzeń
(22) 825 01 81 wew. 103

W Szkole z Klasą 2.0 odpowiedzialny za organizację Ogólnopolskiego Festiwalu Szkoły z Klasą 2.0 i Festiwalu Otwartej Edukacji oraz innych konferencji i warsztatów. Stawia pierwsze kroki jako trener, prowadząc szkolenia dla nauczycieli. Absolwent Warszawskiej Szkoły Reklamy i Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w agencjach reklamowych m.in. przy kampanii dla jednej z sieci telefonii komórkowych oraz prowadząc własną firmę w branży gastronomicznej. Interesuje się marketingiem społecznym, mediami i polityką. Wielki fan idei DIY (ang. do it yourself) w wolnych chwilach majsterkuje, gotuje i jeździ na rowerze.

Barbara Kowalczyk
koordynatorka ds. moderatorów

Ze Szkołą z Klasą związana od 2011 roku. Zaczynała jako moderatorka, potem koordynowała pracę zespołu moderatorów, przygotowywała publikacje merytoryczne, współtworzyła oraz prowadziła szkolenia i warsztaty. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunkach: pedagogika - doradztwo zawodowe, pedagogika pracy oraz psychologia wspierania rozwoju i kształcenia. Od 2012 roku pracuje jako nauczyciel akademicki. Fascynatka sztuki i natury (absolwentka kursu na Pedagoga Dzikiej Przyrody). W czasie wolnym śpiewa, fotografuje, maluje, podgląda ptaki i realizuje szalone pomysły.

Joanna Sroka
starsza koordynatorka

Odpowiedzialna za narzędzia internetowe (platformę i stronę) i redaktorka strony www programu Szkoła z Klasą 2.0. W 2011 roku zaczynała w programie jako moderatorka nauczycieli. Absolwentka Wiedzy o Kulturze w Instytucie Kultury Polskiej UW (specjalizacja animacja kultury i analiza obrazu filmowego) oraz Kultury Japonii w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Trenerka, autorka programów szkoleniowych dotyczących metody design thinking i pracy zespołowej oraz publikacji merytorycznych. Jej pasją jest kultura i sztuka (zwłaszcza Japonii), grafika komputerowa, nowe technologie i gotowanie. Relaksuje się spacerując, grając w gry planszowe i oglądając filmy. Obecnie zaczyna przygodę z programowaniem i przygotowuje się do roli mamy.