Kończy się rok szkolny i kończy się powoli praca w naszym programie. Ale zanim wyjedziecie na wakacje pamiętajcie – czekamy na Was w przyszłym roku szkolnym!

Szkoła z Klasą 2.0 wystartuje we wrześniu już po raz szesnasty! Rekrutację dla szkół otwieramy w drugiej połowie sierpnia. Kolejna edycja będzie podobna do tej, która właśnie się kończy – postawimy na badanie potrzeb, budowanie zespołu i wspólną pracę nad tworzeniem w szkole przestrzeni sprzyjającej uczeniu i uczeniu się. Jeśli nie byliście z nami w tym roku szkolnym więcej o dobiegającej końca, piętnastej edycji  programu przeczytacie tutaj.

Mamy nadzieję, że Szkoła z Klasą 2.0 pomoże Wam oswoić zmiany, które czekają na Was w nowym roku szkolnym. Więcej szczegółów już wkrótce na naszej stronie. Trzymajcie więc rękę na pulsie.

Zespół Szkoły z Klasą życzy Wam dużo słońca i odpoczynku.